Hledáte intimního společníka? Na správném výběru záleží

Hledáte společnost pro osamocené chvilky? Takovou, která vám dopřeje potěšení, kdykoliv si vzpomenete a nemusíte jí prát ani vařit večeři – a dokonce za sebou na každém kroku nenechává ani hromadu ponožek – zkrátka a dobře, přináší pouze radost a žádný stres? Pak pro vás máme jasné řešení. Možná už správně tipujete, že si dneska budeme povídat o vibrátoru. Protože ideálního společníka v něm najdete pouze v okamžiku, kdy jeho výběru věnujete skoro stejnou pozornost jako výběru partnera.

Erotické pomůcky nejsou tabu

Hračky pro ženy dávno nejsou tabu. Naopak – jsou dokonce doporučovaným rozptýlením, které posilní vaši psychickou pohodu i fyzické zdraví. Tak třeba například takové Venušiny kuličky jsou pomůckou, která by neměla chybět žádné ženě po porodu či v přechodu. Pevné a zdravé pánevní dno však jistě oceníte i v rozpuku mládí. Čím je totiž pánevní dno silnější, tím jednodušší je i cesta k nekonečným orgasmům.

Venušiny kuličky však nejsou jedinou erotickou pomůckou, pro kterou byste měla navštívit sexshop ještě dnes. V nočním stolku by vám totiž vedle nočního krému a knihy neměl chybět ani vibrátor. Právě s ním totiž dojdete dokonalého psychického i fyzického uvolnění během pár chvil.

Nesmíte však podcenit jeho výběr.

Stimulátor na klitoris Padesát odstínů svobody Sweet Release

Jak vybrat vibrátor

Parametrů pro výběr správného vibrátoru je rovnou několik. Počítáme s tím, že budete vibrátor vybírat pro sebe a své tělo alespoň zběžně znáte.

Takže,

jak vybrat vibrátor?

První otázka, kterou si musíte položit zní: Jaká máte od vibrátoru očekávání a jaká cesta k orgasmu je pro vás nejpříjemnější?

Podle odpovědi totiž můžete volit dále kategorii vibrátorů, která je pro vás ta pravá.

Může jít například o:

  • vibrátor na G-bod,
  • vibrátor na klitoris,
  • masážní hlavici,
  • rotační či perličkový vibrátor,
  • vibrátor s přísavkou pro realistický zážitek,
  • pulzátor, který umí přirážet,
  • mini vibrátor,
  • nebo třeba vibrátor vhodný pro anální dráždění.

Výběr je zkrátka a dobře divoký (a to jsme stále jen u vibrátorů). Každá z možností nabízí různé druhy potěšení, ze kterých si vybere skutečně každá.

Další důležitou otázkou, kterou si při výběru vibrátoru musíte položit je: jakou preferujete velikost?

Stejně jako muži, i vibrátory začínají na miniaturních velikostech, ale (na rozdíl od muže) můžete malého kdykoliv nahradit naopak obrovitánským mackem a nikdo na vás kvůli tomu nebude koukat skrz prsty.

Nejoblíbenější je – jak u mužů, tak i u vibrátorů – zlatý střed. To znamená něco kolem 13 až 15centimetry. Takže pánové, pokud to čtete, věřte, že ani obrovský penis není zase taková výhra, jak vám porno namlouvá.

Pokud vybíráte svůj první vibrátor nebo chcete koupit vibrátor jako dárek, přečtěte si podrobný návod jak na to na magazínu sex shopu Sexshopik.cz, který vás provede vším, co potřebujete o erotických pomůckách znát.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Teazer Začátečnický vibrační anální kolík - černý

479 Kč
Shop

BASIC X André anální kolík vel. M černý

219 Kč
Shop

BASIC X anální šňůra černá

199 Kč
Shop

Ouch! Nafukovací dildo vibrační - černé

942 Kč
Shop

BASIC X Danny vibrační anální kolík černý

399 Kč
Shop

Fanny Hill’s Nafukovací anální kolík vibrační

459 Kč
Shop